Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets första hälft, pipa med oktagonal kammarstycke, helstock, nätskuren kolvhals, beslag i mässing, längd ca 127 cm
Slitage, sprickor, lagad stock
739178
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här