Jardinär / ytterfoder mässing

Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing
Jardinär / ytterfoder mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINÄR / YTTERFODER, 1800-talets, andra hälft, senempire, mässing, insats i bleckplåt, höjd 16, 30x19 cm

Åldersrelaterat slitage

739181

2020-02-18