Ottomar Hörl skulptur

Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Pug" skulptur i form av hund, signerad Hörl, graverad signatur, guldfärgad plast, höjd ca 42 cm

Minimalt slitage

739195

2020-02-25