Klubbat för:
650 SEK
800 SEK
OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Owl" skulptur föreställande uggla, signerad Hörl, graverad signatur, guldfärgad plast, höjd ca 29 cm
Minimalt slitage
739200
2020-02-25