Ottomar Hörl skulptur

Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur
Ottomar Hörl skulptur

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Owl" skulptur föreställande uggla, signerad Hörl, graverad signatur, guldfärgad plast, höjd ca 29 cm

Minimalt slitage

739200

2020-02-25