Louis Vuitton resegarderob
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, resegarderob, 1970/80-tal, i monogrammönstrad kanvas med kärnläder, öppen ca 100x60x17 cm, stängd ca 40x60x32 cm
Bruksslitage/patina, läder med repor och sömmar i behov att ses över
739240
2020-02-28