Louis Vuitton resegarderob

Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob
Louis Vuitton resegarderob

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS VUITTON, resegarderob, 1970/80-tal, i monogrammönstrad kanvas med kärnläder, öppen ca 100x60x17 cm, stängd ca 40x60x32 cm

Bruksslitage/patina, läder med repor och sömmar i behov att ses över

739240

2020-02-28