Elias Svedberg Safari

Elias Svedberg Safari
Elias Svedberg Safari
Elias Svedberg Safari
Elias Svedberg Safari

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIAS SVEDBERG, 1 par, "Safari", fåtöljer, 1950-tal, för NK s Triva serie, blålackerad stomme, läder armlän, randig tyg, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage, märken, fläckar, tyg med slitage och skavd färg

739245

2020-02-25