Helge Franzén

Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén
Helge Franzén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE FRANZÉN (1913-2008): lanskapsmotiv, signerad H. Franzen, olja på duk, skulpterad ram, ca 34x34 cm

739264

2020-02-25