Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
TOMAS ALMBERG (född 1936): Mansfigur, monogramsignerad TA, numrerad II/II, grönpatinerad brons, höjd med sockel ca 67 cm
Zustandsbeschreibung
739280
2020-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner