Tomas Almberg skulptur brons Tredimensionellt

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

TOMAS ALMBERG (född 1936): Mansfigur, monogramsignerad TA, numrerad II/II, grönpatinerad brons, höjd med sockel ca 67 cm

Zustandsbeschreibung

739280

2020-02-23