Sven-Olof Ehrén färglitografi

Sven-Olof Ehrén färglitografi
Sven-Olof Ehrén färglitografi
Sven-Olof Ehrén färglitografi
Sven-Olof Ehrén färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Utskit mot Gamla Stan, signerad och daterad Sven Olof Ehren -91, färglitografi, 30/330, bladmått ca 53x47 cm

739281

2020-02-18