Tom Olsson oljemålning

Tom Olsson oljemålning
Tom Olsson oljemålning
Tom Olsson oljemålning
Tom Olsson oljemålning
Tom Olsson oljemålning
Tom Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

TOM OLSSON (född 1941): "I skydd av bergen", olja på duk, signerad, a tergo betitlad och daterad 18/12-01, ca. 30x30 cm

739283

2020-02-18