Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, silver, empirestil, Carl Gustaf Hjulström, Köping, 1834, vikt ca 113 gr
Slitage, med gravyr, otydliga stämplar
739284
2020-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här