Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, silver, empirestil, Carl Gustaf Hjulström, Köping, 1834, vikt ca 113 gr

Slitage, med gravyr, otydliga stämplar

739284

2020-02-25