Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, 1900-talets andra hälft, i form av hand, svartlackerad glasfiber, total höjd ca 73 cm

Visst slitage

739291

2020-02-25