Tärnan herrarmbandsur
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TÄRNAN, armbandsur, stål, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 236-101, läderarmband med stålspänne, diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
739293
2020-02-18