Tärnan herrarmbandsur

Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur
Tärnan herrarmbandsur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TÄRNAN, armbandsur, stål, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 236-101, läderarmband med stålspänne, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

739293

2020-02-18