Tissot Seastar Seven armbandsur 18K

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

TISSOT SEASTAR SEVEN, armbandsur, 18K, rödguld, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, stavindex, stor sekundvisare, krona märkt T, diam ca 33.5 mm

Slitage, gåvogravyr, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

739297

2020-02-25