Punschmuggar 8 st
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
PUNSCHMUGGAR, 8 st, varav 6 av K&EC Ceson Guldvaru Ab (Göteborg) stämplade 1956, 2 stycken från 1976, förgylld insida, totalvikt ca 258 g originaletui från Nordiska Kompaniet (för 6 st) medföljer
Smärre oxidering på dem som inte varit i etui
739310
2020-02-25