Punschmuggar 8 st

Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st
Punschmuggar 8 st

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PUNSCHMUGGAR, 8 st, varav 6 av K&EC Ceson Guldvaru Ab (Göteborg) stämplade 1956, 2 stycken från 1976, förgylld insida, totalvikt ca 258 g originaletui från Nordiska Kompaniet (för 6 st) medföljer

Smärre oxidering på dem som inte varit i etui

739310

2020-02-25