Dosa silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, silver, ställvis spår av förgyllning, E. Gustaf Hellström, Södertälje 1843, lock med infälld medalj, Sophia Albertina Princeps Sveciae, 5,5x6,5 cm, vikt ca 116 g
Botten med graverade initialer, bucklor
739341
2020-02-23