Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DOSA, silver, ställvis spår av förgyllning, E. Gustaf Hellström, Södertälje 1843, lock med infälld medalj, Sophia Albertina Princeps Sveciae, 5,5x6,5 cm, vikt ca 116 g

Zustandsbeschreibung

Botten med graverade initialer, bucklor

739341

2020-02-23