Svante Albert Blombergsson oljemålning
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVANTE ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875): Vinterlandskap med skidåkare, signerad och daterad SA Blombergsson 1873, olja på duk, oramad ca. 44x57 cm
Färgbortfall, lagning, skador, gulnad fernissa
739359
2020-02-25