Svante Albert Blombergsson oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875): Vinterlandskap med skidåkare, signerad och daterad SA Blombergsson 1873, olja på duk, oramad ca. 44x57 cm

Färgbortfall, lagning, skador, gulnad fernissa

739359

2020-02-25