Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Yongzheng (1723-1735), famille rose, diameter ca 23 cm
Nagg, slitage, en med hårfin spricka
739377
2020-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här