Soffa tresitsmodell rött skinn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, tresitsmodell, klädd i rött skinn, lösa sittplymåer, soffans längd ca 188, djup ca 77 cm

Slitage på sitsar, bruksslitag

739378

2020-02-25