Vera Nilsson teckning

Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning
Vera Nilsson teckning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Porträtt, signerad och daterad Vera Nilsson 1920, blyerts på smörpapper, bildmått ca 29x14 cm

739384

2020-02-22