Fåtölj m. pall Unico

Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico
Fåtölj m. pall Unico

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, med pall, 1900-talets andra hälft, märkt Unico, Danmark, klädd i svart skinn, snurrbar och ställbar fåtölj, rygghöjd ca 100, bredd ca 73 cm

Bruksslitage

739394

2020-02-25