Arvid Mauritz Lindström, Höstlandskap med rådjur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 500 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Höstlandskap med rådjur, signerad A M Lindström, olja på duk, 76 x 127 cm.

739401

2020-02-18