Bokhylla teak
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets mitt, teak, tredelad, varav vänstra delen med låsbar skåpdel, mittendel med låsbar övre skåp, utfällbar vänstra del med utfällbar skrivskiva, höjd ca 172-73, 80x40, utfällbar del 80 cm lång
Smärre bruksslitage, bakstycke bakom övre skåpdel saknas, smärre repor, övre skåpdel lås tjärvar
739411
2020-02-25