Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, teak, tredelad, varav vänstra delen med låsbar skåpdel, mittendel med låsbar övre skåp, utfällbar vänstra del med utfällbar skrivskiva, höjd ca 172-73, 80x40, utfällbar del 80 cm lång

Smärre bruksslitage, bakstycke bakom övre skåpdel saknas, smärre repor, övre skåpdel lås tjärvar

739411

2020-02-25