Gordon Macfie
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GORDON MACFIE (1915-1971): Landskap, signerad Gordon Macfie, olja på pannå, ca 31x41 cm
Kuntoraportti
739413
Päivämäärä:
2020-02-21