Gordon Macfie

Gordon Macfie
Gordon Macfie
Gordon Macfie
Gordon Macfie
Gordon Macfie
Gordon Macfie

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GORDON MACFIE (1915-1971): Landskap, signerad Gordon Macfie, olja på pannå, ca 31x41 cm

Kuntoraportti

739413

Päivämäärä:

2020-02-21