Nallebjörnar

Nallebjörnar
Nallebjörnar
Nallebjörnar
Nallebjörnar
Nallebjörnar
Nallebjörnar

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

NALLEBJÖRNAR, 3 st, 1900-talets första del, varav 2 st troligen Steiff, stoppad plysch, rörliga ramar, längd ca 41 vardera

,

Kraftiga slitage, skador, lagningar

739421

2020-02-19