Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
NALLEBJÖRNAR, 3 st, 1900-talets första del, varav 2 st troligen Steiff, stoppad plysch, rörliga ramar, längd ca 41 vardera
,
Kraftiga slitage, skador, lagningar
739421
2020-02-19