Armand Marseille flickdocka
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMAND MARSEILLE BISKVI FLICKDOCKOR, 1900-1910-tal, modell 3200 resp 390, stoppad tygkropp med halvarmar i biskvi, resp, kulledad kropp i trä och massa, längd ca 40 resp. 48 cm
Slitage, 390 kropp smutsig, 3200 med lagat finger
739429
2020-02-19