Dichi Watch Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DICHI WATCH, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, 17 rubis, kronograf med minuträknade, anti magnitique Suisse, senare läderrem ej original, kaliber Landeron 48, diam ca 37 mm

Bruksslitage. Saknar krona för uppdrag. SAV garanterar ej funktionen.

739439

2020-03-15