Japanska träsnitt
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAPANSKA TRÄSNITT, triptyk, 1800-talets slut, del av triptyk, 1800-talets mitt samt träsnitt efter Hiroshige, Chiryu, ur Tokaido utg. Hoeido,
Veck och slitage, Hiroshoigeblade med revor in i bildytan
739465
2020-02-20