Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, triptyk, 1800-talets slut, del av triptyk, 1800-talets mitt samt träsnitt efter Hiroshige, Chiryu, ur Tokaido utg. Hoeido,

Veck och slitage, Hiroshoigeblade med revor in i bildytan

739465

2020-02-20