Stolar nyrokoko
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllda, skuren dekor, stoppad rygg och sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Brukslitage, senare klädsel, klädseln ngt lös mot kant (ryggar)
739467
2020-02-19