Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllda, skuren dekor, stoppad rygg och sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Brukslitage, senare klädsel, klädseln ngt lös mot kant (ryggar)

739467

2020-02-19