Richard Edhelberg oljemålning

Richard Edhelberg oljemålning
Richard Edhelberg oljemålning
Richard Edhelberg oljemålning
Richard Edhelberg oljemålning
Richard Edhelberg oljemålning
Richard Edhelberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RICHARD EDHELBERG (1875-1962): motiv med majbrasa, signerad, olja på pannå, ca 24x30 cm

739475

2020-02-25