Bordslampor EWÅ

Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ
Bordslampor  EWÅ

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

EWÅ, 1 par, bordslampor, 1900-talets andra hälft, mässing, skaft i form av kolonn med avslutande urnformation, skärmar i sammet medföljer, undertill märkt EWÅ Värnamo B59, höjd exklusive skärm ca 43 cm

Slitage, en bordslampa med spricka, repor, märken, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

739477

2020-02-25