Barskåp från England

Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England
Barskåp från England

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

BARSKÅP, vägghängt, "Worlds Greatest Books", 1900-talets andra hälft, mått ca 34x55, djup ca 30 cm

Smärre slitage

739481

2020-02-25