Speglar 1 par gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgyllda, dekor i pastellage, ca 36x26 cm

Smärre slitage

739482

2020-02-25