Hans Bergström bordslampor

Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BERGSTRÖM, Asea, bordslampor, 1 par, 1940/50-tal, mässing, märkta ASEA E1173, längd ca 33 cm

Slitage

739486

2020-02-25