Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, blandstil, 4-armad stomme i mässing, elektrifierad med 4 ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 90 cm
Bruksslitage
739509
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här