Ljuskrona blandstil

Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, blandstil, 4-armad stomme i mässing, elektrifierad med 4 ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 90 cm

Bruksslitage

739509

2020-02-19