Kuznetsov kaffekoppar

Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar
Kuznetsov kaffekoppar

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

KUZNETSOV KAFFEKOPPAR, 4 st, porslin med blomdekor och förgyllning, höjd 7,5 - 8 cm.

En med märkbart nagg, slitage.

739514

2020-02-20