Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1900-talets första del, bemålad fur, tre lådor med svarvade dragknoppar, nertill avslutad i lambrekäng, höjd ca 34 cm, 46x22 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, senare bemålad, en lådbonar med äldre renoveringar

739526

2020-02-19