Miniatyrbyrå
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYRBYRÅ, 1900-talets första del, bemålad fur, tre lådor med svarvade dragknoppar, nertill avslutad i lambrekäng, höjd ca 34 cm, 46x22 cm
Åldersrelaterat bruksslitage, senare bemålad, en lådbonar med äldre renoveringar
739526
2020-02-19