Persiskt manuskriptblad

Persiskt manuskriptblad
Persiskt manuskriptblad
Persiskt manuskriptblad
Persiskt manuskriptblad
Persiskt manuskriptblad
Persiskt manuskriptblad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PERSISKT MANUSKRIPTBLAD, illuminerat, delvis förgylld, troligen 1600-tal, 25x16cm

Något blekt

739537

2020-02-22