Sengustavianskt damarbetsbord

Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARBETSBORD, sengustavianskt Stockholmsarbete, fanérat i mahogny, 4 ljusbrickor, låda i sargen, höjd 75, 59x43,5 cm

Ljusbrickor med lagningar och avslag på dragknoppar, bruksslitage

739545

2020-02-21