Cajsa Holmstrand diptyp

Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp
Cajsa Holmstrand diptyp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): (2 st) diptyk, utan titel, signerad och daterad a tergo 1989, olja på duk uppfodrad på metallpannå, ca 30x30 cm vardera

Mindre slitage

739570

2020-02-22