Kers-Erik Jönsson
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KERS ERIK JÖNSSON (1802-1851): "herdarna gingo efter Engelens befalning at besöka Christi födelse", monogramsignerad och daterad EJS 1837, målad på papper uppfodrad på textil, ca 130x109 cm
Uppfodrad, skador
739573
2020-02-21