Kers-Erik Jönsson

Kers-Erik Jönsson
Kers-Erik Jönsson
Kers-Erik Jönsson
Kers-Erik Jönsson
Kers-Erik Jönsson
Kers-Erik Jönsson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KERS ERIK JÖNSSON (1802-1851): "herdarna gingo efter Engelens befalning at besöka Christi födelse", monogramsignerad och daterad EJS 1837, målad på papper uppfodrad på textil, ca 130x109 cm

Uppfodrad, skador

739573

2020-02-21