Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUSTAF MÖLLENBORG (1823-1850), kanna, silver, Stockholm 1936, godronnerat liv, invändigt förgylld, höjd 29 cm, vikt 1228 g
Bucklor
739575
2020-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här