Relief barockstil

Relief barockstil
Relief barockstil
Relief barockstil
Relief barockstil
Relief barockstil
Relief barockstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RELIEF, barockstil, 18/1900-tal, träskuren dekor, Petrus predikar, 41,5 x 120 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa sprickor och hål

739593

2020-02-22