Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RELIEF, barockstil, 18/1900-tal, träskuren dekor, Petrus predikar, 41,5 x 120 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ställvisa sprickor och hål
739593
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här